NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14560 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Burak Batur Burak Batur RSS

Burak Batur

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi Bölümü'nde lisans egitimini tamamlayan Burak Batur, ögrencilik yillarinda Pamukkale Üniversitesi Bilgi Islem Dairesi'nde yazilim gelistiricisi olarak görev yapmis olup pek çok projeye imza atmistir. su anda TCM/Teknoloji Çözümleri Merkezi'nde Proje Yöneticisi olarak görev yapmaktadir. ASP.NET AJAX teknolojisi konusunda alaninda ilk Türkçe kitap olma özelligi tasiyan ASP.NET AJAX kitabinin yazarlarindan biridir. MS Akademik.Net'te ASP.NET bölüm editörlügü ve Yazgelistir.Com?da Office System editörlügü görevlerini sürdürmekte olup, yazmis oldugu makalelerle .NET ile ilgili bilgi birikimini paylasma devam etmektedir.

burak.batur@tcm.com.tr
http://www.burakbatur.comBurak Batur tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : Önceki sayfa12

What is SharePoint Webineri

Açýklama

Bu webinerde Microsoft'un doküman yönetim sistemi olan SharePoint'i inceliyoruz. SharePoint'in kullanım alanları ve avantajlarından bahsettikten sonra bu ortamda neler yapılabildiğine örnekler eşliğinde göz atıyoruz.


Etiketler

SharePoint
Ýzle0 beðeni5291 izlenme0 yorum


MOSS 2007'de Anonim Erisime Izin Vermek

Açýklama

Microsoft Office SharePoint Server 2007 alt yapisinin kullanildigi kurumlarda uygulamalar genellikle intranetten gelen kullanicilar düsünülerek tasarlanir ve sisteme anonim kullanicilarin erismesi istenilmez. Uygulamaya internetten gelen kullanicilarin da erismesi istenildiginde anonim kullanicilar önem kazanir ve sisteme erisiyor olmasi istenilir ve ona göre islemler gerçeklestirilebilir. Bu videomuzda bir MOSS sitesine anonim kullanicilar nasil eristirilebilir bunu açikliyor olacagiz.


Etiketler

MOSS 2007SharePointAnonimintranetMOSSSharePoint Server 2007
Ýzle0 beðeni4568 izlenme0 yorumSayfa : Önceki sayfa12