NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14353 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Cemil Uzun Cemil Uzun RSS

Cemil Uzun

DMO Anadolu Bilgisayar Teknik Lisesini bitirdikten sonra yine aynı konuda ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi son sınıf öğrencisi olarak eğitimini sürdürmekte olan Cemil UZUN aynı zamanda yarı zamanlı yazılım geliştiricisi olarak özel bir şirkette çalışmaktadır. Yazılım ve Bilişim Teknolojilerini yakında takip etmektedir. Özellikle .Net teknolojileri ilgili çalışmamalarını sürdürmekte olup, birçok projede yer almıştır. Eğitim tabanlı olmasındandır ki, Web uygulamaları ve e-learning uygulamalarıyla da ilgilenmektedir. Bilgilerini seminer, eğitim, makale vb yollarla paylaşmaya devam etmektedir.

uzun_cemil@yahoo.com
http://uzuncemil.spaces.live.comCemil Uzun tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : 1

Prof. Dr. M.Yaşar Özden Ropörtajı

Açýklama

Türkiye'de ilk online radyo-televizyon yayınını yapan ve uzaktan eğitim konusundaki en uzman kişilerden olan ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölüm Başkanı Prof.Dr. M.Yaşar ÖZDEN ile Silverlight ve Expression Studio ürünleri hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.


Etiketler

SilverlightExpression StudioUzaktan Egitim
Ýzle0 beðeni4904 izlenme1 yorum


B.Selim Senyurt ile SOA ve WCF Üzerine Söylesi

Açýklama

Microsoft MVP ve nedirtv?com editörlerinden olan Burak Selim SENYURT ile servis yönelimli mimari(SOA) ve Windows Communication Foundation(WCF) üzerine kisa ama keyifli bir söylesi gerçeklestirdik.


Etiketler


Ýzle0 beðeni4441 izlenme0 yorumSayfa : 1