NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14383 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Görkem Sezgin Görkem Sezgin RSS

Görkem Sezgin

1981 yılında İstanbul'da doğdu. 2001 yılında Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Enformasyon Sistemleri bölümünden mezun olduktan sonra 2003 yılında KKTC- Lefke Avrupa Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaya başladı. 2007 yılında bu bölümü 3.lük derecesiyle bitirdikten sonra aynı sene İstanbul Beykent Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki Bilgisayar Mühendisliği Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine başladı. 2009 Ağustos’u itibariyle yüksek lisansını da başarıyla bitiren Görkem Sezgin çeşitli firmalarda yazılım mühendisi olarak görev almaktadır. Çalışmalarına Asp.Net, C#, Sql Server, T-Sql, Silverlight, WPF, MVC gibi konularda devam etmekte ve çeşitli platformlarda bilgilerini paylaşmaktadır.

sezgin.gorkem@gmail.com
Görkem Sezgin tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : 1

Windows Phone 7 Webineri

Açýklama

22 Şubat akşamı Windows Phone 7'ye giriş konusunda vermiş olduğum Webiner.


Etiketler

Windows Phone 7WP7WP7 MediaElement
Ýzle1 beðeni3091 izlenme0 yorum


WPF MediaElement Kontrolü

Açýklama

Bu görsel derste WPF'in ne olduğuna değinilmiş ve hemen ardından WPF içinde yer alan MediaElement kontrolüne ait bir örnek yapılmıştır.


Etiketler


Ýzle0 beðeni4874 izlenme0 yorum


LINQ ile XML ve Excel Dosyalarına Erişim

Açýklama

Bu videomuzda Linq kavramına bir açıklama getirdikten sonra Linq teknolojisini kullanarak önceden hazırladığımız XML ve Excel dosyaları içindeki verilere nasıl erişebileceğimizi ve bir gridview üzerinde nasıl listeleyebileceğimizi göreceğiz.


Etiketler

LINQxmlLINQ to XMLExcel
Ýzle1 beðeni6535 izlenme0 yorum


WPF ile Veritabanı Uygulaması

Açýklama

Bu görsel derste, WPF ile bir veritabanı uygulaması yapılacaktır. WPF ile Windows Formların nasıl birbirine bağlanacağını, Linq ile nasıl veri çekileceğini ve Expression Blend ile ufak tasarım değişikliklerini bu görsel derste inceleyeceğiz.


Etiketler

Windows FormveritabaniLINQLINQ to SQL
Ýzle0 beðeni8057 izlenme0 yorumSayfa : 1