NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14352 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Tugberk Ugurlu Tugberk Ugurlu RSS

Tugberk Ugurlu

Turizm sektöründe çeşitli alanlarda görev aldıktan sonra, 2008 yılından bu yana bilgisayar programcılığı ile ilgilenmektedir ve 2009 yılından bu yana Marmaris'de bir Seyahat Acentasında Web Developer olarak görev almaktadır. Microsoft yazılım teknolojileri ile ilgilenen Tuğberk Uğurlu, özellikle ASP.NET ve ASP.NET tabanlı teknolojiler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bunun yanında, Muğla Üniversitesi'de Seyahat İşletmeciliği 4. Sınıf öğrencisi olarak lisans eğitimine devam etmektedir.

info@tugberkugurlu.com
http://www.tugberkugurlu.comTugberk Ugurlu tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : 1

SignalR-Gerçek Zamanlı Web Uygulamaları Webineri

Açýklama

Bu webcast, gerçek zamanlı web uygulamaları geliştirmemizi kolaylaştıran bir framework olan ASP.NET SignalR'a giriş niteliğindedir. Bu video ayrıca şu anda alpha sürümü yayında olan SignalR ile temel proje gelişrime adımlarını, JavaScript ve .NET client programlama modellerini ve scale out senaryolarını kapsamaktadır.


Etiketler

ASP.NET SignalRASP.NET
Ýzle5 beðeni15915 izlenme2 yorum


İleri Düzey ASP.NET Web API Webineri

Açýklama

ASP.NET Web API hakkında giriş ve bağzı ileri düzey konuları kapsayan bu video kaydı, framework hakkında gerçek hayat uygulamalardında karşılaşılacak sorunlar ve bu sorunların çözümüne odakli bir kaynak sunmaktadır.


Etiketler

ASP.NETasp.net web apihttp
Ýzle2 beðeni10107 izlenme0 yorum


ASP.NET Web API-Filters

Açýklama

Bu videoda ASP.NET Web API’da Filitrelerin (Filters) framework içerisindeki yeri ve işleyişini inceliyor olacağız. Videoda yapılan demoyu http://dl.dropbox.com/u/20568014/Permenent/WebAPIFilterSamples.zip adresinden indirebilirsiniz.


Etiketler

asp.net web apifilters
Ýzle5 beðeni6345 izlenme1 yorum


ASP.NET Web API-Formatters

Açýklama

ASP.NET Web API'ye yaptığımız girişten sonra formatlayıcı nesnelerini nasıl kullanabileceğimizi inceliyoruz.Bu görsel derste anlatılan Web API örneğine ait projenin kodlarını http://dl.dropbox.com/u/20568014/Permenent/GalleryAPI_formatters.zip adresinden indirebilirsiniz.


Etiketler

web apiasp.net web apiformatterJSONxml
Ýzle3 beðeni6932 izlenme0 yorum


ASP.NET Web API-Giriş

Açýklama

Bu videoda geçtiğimiz aylarda duyurulan ASP.NET Web API kütüphanesine giriş yapıp, kendi API yapılarımızı nasıl oluşturabileceğimizi inceleyeceğiz.


Etiketler

web apiasp.net web api
Ýzle3 beðeni9805 izlenme0 yorumSayfa : 1