NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14353 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Kaan Başli Kaan BAŞLI RSS

Kaan BAŞLI

2002 yılından beri bilişim sektöründe, programlama ağırlıklı olmak üzere çalışmalar yürütmektedir. Yazılım dünyasına PHP ile giriş yaptıktan sonra 2005 yılından bu yana .NET platformunda projeler üretmektedir. Şimdiye kadar ürettiği projelerin %80'lik bölümü Windows tabanlı uygulamalar olmasına rağmen 2008 yılından bu yana daha çok Silverlight tabanlı projeler geliştirmektedir. Aynı zamanda BlogEngine.NET (açık kaynak kodlu blog sistemi) Türkiye ekibinde çalışmalar yürütmektedir. 2007 yılında Çukurova Üniversitesi - Bilgisayar Tekn. ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra öğretim hayatına yine aynı üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği bölümünde devam etmektedir. 2008 Ocak ayından beri BSD Bilgisayar'da Yazılım Uzmanı olarak görev almaktadır.

kaan@kaanbasli.com
http://www.kaanbasli.comKaan Başli tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : 1

BlogEngine.NET - Türkçe Karakter Probleminin Giderilmesi

Açýklama

Bu videoda açık kaynak kodlu blog sistemi BlogEngine.NET'te karşılaşılan Türkçe karakter probleminin nasıl çözülebileceğini inceliyoruz.


Etiketler

BlogEngine.NET
Ýzle0 beðeni3738 izlenme0 yorum


BlogEngine.NET Kurulumu

Açýklama

Bu görsel dersimizde dünyanın en çok kullanılan açık kaynaklı blog projelerinden BlogEngine.NET'in nasıl kurulacağını inceleyeceğiz.


Etiketler

BlogEngineKurulum
Ýzle0 beðeni7291 izlenme0 yorumSayfa : 1