NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14570 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Nedirtv Söyleşileri Nedirtv Söyleşileri RSS

Nedirtv Söyleşileri

Nedirtv?com tarafından hazırlanan söyleşilerin bağlı bulunduğu editör hesabıdır.

admin@nedirtv.com
http://www.nedirtv.comNedirtv Söyleşileri tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : 1

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Açýklama

Geliştirdiği oyunlarla 1990'lı yıllarda dünyada ses getirmiş, Türk oyun dünyasının saygın isimlerinden Mevlüt Dinç ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sobee şirketinin CEO'su ve Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu Başkanı olan Dinç kendi kariyeri ve Türkiye'deki oyun geliştirme dünyasını ile ilgili birçok bilgiyi bizimle paylaştı.


Etiketler

mevlüt dinçoyunsobeeYazilim
Ýzle2 beðeni14570 izlenme0 yorum


Nedirtv Söyleşileri-Yazılım Eğitimleri Üzerine

Açýklama

Yazılım eğitimlerinin içeriği, gerekliliği, kalitesi gibi konular üzerine uzun yıllar yazılım eğitmenliği yapmış olan Burak Selim Şenyurt, Cenk Özdemir, Ercan Bozkurt ve Uğur Umutluoğlu'nun gerçekleştirdiği keyifli söyleşi.


Etiketler

söyleşiYazilimeğitim
Ýzle4 beðeni5313 izlenme4 yorum


Nedirtv Söyleşileri-Yazılımcıların Sosyal Hayatı

Açýklama

Bu söyleşide yazılımcılar asosyal midir sorusundan yola çıkarak bir yazılım geliştiricinin sosyal hayatı üzerine konuşuyoruz. Söyleşide konuk olarak Burak Selim Şenyurt, Ercan Bozkurt ve Uğur Umutluoğlu yer almaktadır.


Etiketler

Yazilimkariyer
Ýzle5 beðeni6320 izlenme2 yorum


Nedirtv Söyleşileri - .NET Framework 4.0 ile Gelen Yenilikler-Bölüm 3

Açýklama

Bu söyleşide .NET Framework 4.0 yeniliklerine WPF ve Entity Framework çerçevesinden bakacağız. Söyleşide konuk olarak Arda Çetinkaya, Burak Selim Şenyurt, Selçuk Yavuz ve Uğur Umutluoğlu yer almaktadır.


Etiketler


Ýzle0 beðeni4656 izlenme1 yorum


Nedirtv Söyleşileri - Yazılım Dünyasının Merak Edilen Soruları-1

Açýklama

Bu söyleşide MSP Burak Mehmet Gürbüz, yazılımcı olmak isteyen adayların kafasında oluşan sorulara yanıt bulmak amacıyla MVP Burak Selim Şenyurt ile bir söyleşi yapıyor. Söyleşide "Yazılımcı olmak için kişinin kendisindeki vasıfları ne yönde olmalıdır?(Hamur versiyonu)", "Bu süreçte izlenecek yol nasıl çizilmeli ve nereden başlamalı? ", "Nasıl bir çalışma stili benimsenmeli. Buna bağlı olarak nasıl bir çalışma ortamı olmalıdır?" ve daha pek çok soru ele alınıyor.


Etiketler


Ýzle2 beðeni6137 izlenme3 yorum


Nedirtv Söyleşileri - .NET Framework 4.0 ile Gelen Yenilikler-Bölüm 2

Açýklama

Bu söyleşide .NET Framework 4.0 yeniliklerine MEF(Managed Extensibility Framework), ASP.NET, ASP.NET MVC ve Visual Studio 2010 çerçevesinden bakacağız. Söyleşide konuk olarak Arda Çetinkaya, Burak Selim Şenyurt, Selçuk Yavuz ve Uğur Umutluoğlu yer almaktadır.


Etiketler


Ýzle3 beðeni6299 izlenme0 yorum


Nedirtv Söyleşileri - .NET Framework 4.0 ile Gelen Yenilikler-Bölüm 1

Açýklama

Bu söyleşide .NET Framework 4.0 sürümüyle gelen temel yeniliklerle ilgili konuşuyoruz. CLR yenilikleri ve C# ile ilgili dil konuşulduğu söyleşide konuk olarak Arda Çetinkaya, Burak Selim Şenyurt, Selçuk Yavuz ve Uğur Umutluoğlu yer almaktadır.


Etiketler


Ýzle2 beðeni5263 izlenme0 yorum


Nedirtv Söyleşileri - Yazılım Geliştirmede Takım Çalışması

Açýklama

Bu söyleşide yazılım geliştirme süreçlerinde takım kurmanın, takım olmanın önemi üzerine konuşuyoruz. Bir takımda olması gereken kişiler, bu kişilerin görevleri ve takım halinde başarılı olmak için bireylerin yapması gereken işler, kullanması gereken araçlar nedir gibi konular üzerine hoş bir sohbet.


Etiketler


Ýzle2 beðeni4396 izlenme4 yorum


Nedirtv Söyleşileri - ASP.NET MVC ve WebForms

Açýklama

İlk nedirtv söyleşimizde ASP.NET WebForms ile ASP.NET MVC Framework'ün özellikleri hakkında konuşuyoruz. Bu keyifli sohbette WebForms ve MVC'nin genel özelliklerinden, avantajlarından, kullanım alanlarından bahsedip ne tarz projelerde hangi proje tipini kullanmamızda faydalar olacağı konusunda karar vermeye çalışıyoruz. Söyleşide Burak Selim Şenyurt, Selçuk Yavuz ve Uğur Umutluoğlu yer almaktadır.


Etiketler


Ýzle6 beðeni10560 izlenme5 yorumSayfa : 1