NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni14743 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editör : Tayfun Akçay Tayfun Akçay RSS

Tayfun Akçay

1996 yilindan beri web teknolojileri üzerine projeler gelistiren Tayfun AKÇAY, DEÜ Bilgisayar Programciligini bitirdikten sonra egitimine su anda ODTÜ-BÖTE'de devam etmektedir. Simdilerde bagimsiz web uygulamalari gelistirici, veri tabani yöneticisi ve danisman olarak çalismaktadir. Microsoft teknolojileri konusunda derin bilgilere sahip olan Tayfun AKÇAY; ASP.NET, XML Web Servisleri ve Mobil Uygulamalar konusunda uzmanlasmistir. Seminer ve egitimler ile bilgilerini paylasmaya devam etmektedir.

tayfun@tayfunakcay.com
http://www.tayfunakcay.comTayfun Akçay tarafýndan eklenilen videolar

Sayfa : 1

SQL Mobile Uygulamasi - 1

Açýklama

Bu görsel dersimizde, bir SQL Mobile Uygulamasi gelistirecegiz. Üç görsel dersten olusan bu dersimizin ilk adiminda, uygulamamizi olusturmak için baslamadan önce hangi islemleri gerçeklestirmemiz gerektigine, SQL Mobile Server bilesenlerini nasil yükleyebilecegimize; ve nasil bir SQL Server 2005 veritabani ve yayini yaratabilecegimize bakacagiz.


Etiketler


Ýzle0 beðeni8664 izlenme0 yorum


Web Servisleri Olusturma ve Kullanma

Açýklama

Bu görsel derste, XML Web Servislerinin ne oldugunu ve nasil kullanildigini görecegiz. Örnek bir uygulama ile bir web servisinin nasil olusturulacagini ve bir uygulamadan nasil çagirilabilecegini görecegiz.


Etiketler

xmlWeb ServisleriKullanmaXML Web Servisleri
Ýzle0 beðeni10850 izlenme0 yorumSayfa : 1