NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni15249 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

Editörler

Uğur Umutluoğlu

Uğur Umutluoğlu

ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde lisans öğrenimi tamamladı. Üniversite yıllarından beri bilişim sektöründe çeşitli firmalarda Analist-Programcı olarak çalıştı. Netron'da iki yıl boyunca Eğitmen ve Danışman görevlerinde çalıştı. Sektördeki çalışmalarına Innova'da Uygulama Geliştirme Uzmanı olarak devam etmektedir. Vermiş olduğu seminerler ve webinerler ile, Yazgelistir, MS Akademik ve nedirtv?com gibi topluluk sitelerinde bölüm editörlükleri yaparak hazırladığı makaleler ve videolarla .NET ile ilgili bilgi birikimini paylaşmaya devam etmektedir. Yaptığı çalışmalar sonucunda 2009 yılında Microsoft tarafından ASP/ASP.NET kategorisinde En Değerli Profesyonel(MVP) ünvanına layık görülmüştür.

umutluoglu@gmail.com
http://www.umutluoglu.com

Videolarý

Burak Selim Şenyurt

Burak Selim Şenyurt

2006 ve 2007 yillarinda C# kategorisinde MVP ünvanina layik görülen Burak Selim Senyurt 2008 yilinda Connected System Developer kategorisinde yeniden MVP seçilmistir. Aslen Matematik Mühendisi olan Senyurt pek çok sirkette yazilim gelistirici olarak görev almis Delphi, C++ ve .Net platformu tabanli projeler gelistirmistir. Uzun yillar Netron bünyesinde yazilim egitmeni olarak görev almis olan Senyurt, 2004 yilindan beridir C#Nedir? editörüdür. Bilgilerini makaleler, webcast' ler ve seminerler ile paylasmaya çalisan Senyurt' un su ana kadar .Net üzerine yazilmis 250' den fazla makale ve 60' tan fazla görsel dersi bulunmaktadir. Senyurt ayni zamanda isletme alaninda yüksek lisans derecesine sahiptir ve INETA MEA konusmacilarindandir.

selim@bsenyurt.com
http://www.buraksenyurt.com

Videolarý

Burak Batur

Burak Batur

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi Bölümü'nde lisans egitimini tamamlayan Burak Batur, ögrencilik yillarinda Pamukkale Üniversitesi Bilgi Islem Dairesi'nde yazilim gelistiricisi olarak görev yapmis olup pek çok projeye imza atmistir. su anda TCM/Teknoloji Çözümleri Merkezi'nde Proje Yöneticisi olarak görev yapmaktadir. ASP.NET AJAX teknolojisi konusunda alaninda ilk Türkçe kitap olma özelligi tasiyan ASP.NET AJAX kitabinin yazarlarindan biridir. MS Akademik.Net'te ASP.NET bölüm editörlügü ve Yazgelistir.Com?da Office System editörlügü görevlerini sürdürmekte olup, yazmis oldugu makalelerle .NET ile ilgili bilgi birikimini paylasma devam etmektedir.

burak.batur@tcm.com.tr
http://www.burakbatur.com

Videolarý

Tugberk Ugurlu

Tugberk Ugurlu

Turizm sektöründe çeşitli alanlarda görev aldıktan sonra, 2008 yılından bu yana bilgisayar programcılığı ile ilgilenmektedir ve 2009 yılından bu yana Marmaris'de bir Seyahat Acentasında Web Developer olarak görev almaktadır. Microsoft yazılım teknolojileri ile ilgilenen Tuğberk Uğurlu, özellikle ASP.NET ve ASP.NET tabanlı teknolojiler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bunun yanında, Muğla Üniversitesi'de Seyahat İşletmeciliği 4. Sınıf öğrencisi olarak lisans eğitimine devam etmektedir.

info@tugberkugurlu.com
http://www.tugberkugurlu.com

Videolarý

Fatih Boy

Fatih Boy

Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Fatih 1999 yılından beri aktif olarak yazılım dünyasında çalışmakta. İş hayatında yazılım uzmanı, takım lideri, proje yöneticisi, proje müdürü gibi pozisyonlarda çalışarak yazılım yaşam döngüsünün pek çok noktasında önemli deneyimler kazanmış olan Fatih halen Birim Bilgi Teknolojilerinde proje müdürü olarak çalışmakta. Kişisel blogu ve video kanalı üzerinden bilgi birikimlerini paylaşmayı sevmekte, aynı zamanda Yazgeliştir bünyesinde kalite sorumlusu olarak görev almaktadır. Yazgeliştir, INETA ve NedirTv?com gibi topluluklarda gerek makaleleri gerekse de seminer ve webinerleri ile bilgi birikimini paylaşmaya devam etmektedir. 2011 yılı itibari ile Microsoft tarafından Visual C# alanından En Değerli Profesyonel(MVP) ödülüne layık görülmüştür.

fatih@enterprisecoding.com
http://enterprisecoding.com

Videolarý

Ercan Bozkurt

Ercan Bozkurt

İlk kodunu C64 üzerinde yazan ERCAN BOZKURT, PHP, VB.NET, Java ve Python'ın da içerisinde bulunduğu, farklı platform ve dillerde çeşitli konularda, uygulamalar geliştirmiş, eğitimler ve seminerler vermiştir. Sektörde bulunduğu 13 yıl içerisinde, Türkiye ve Avustralya'da birçok proje tamamlayan Ercan Bozkurt, son yıllarda uzmanlığını Microsoft Teknolojileri ve .NET Platformuna kaydırmış olup C# , Microsoft SQL Server , LINQ , Entity Framework gibi teknolojileri kullanarak Web, Windows ve Mobil tabanlı uygulama geliştirme üzerinde proje çalışmalarına ve aynı zamanda eğitimler vermeye devam etmektedir. İlgi alanları arasında Kinect ve Windows 8 üzerinde programlama da bulunan Ercan, şu anda aktif olarak Microsoft Açık Akademi projesi üzerinde çalışmaktadır.

ebozkurt@amigadunyasi.com
http://ercanbozkurt.blogspot.com

Videolarý

Nedirtv Söyleşileri

Nedirtv Söyleşileri

Nedirtv?com tarafından hazırlanan söyleşilerin bağlı bulunduğu editör hesabıdır.

admin@nedirtv.com
http://www.nedirtv.com

Videolarý

Görkem Sezgin

Görkem Sezgin

1981 yılında İstanbul'da doğdu. 2001 yılında Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Enformasyon Sistemleri bölümünden mezun olduktan sonra 2003 yılında KKTC- Lefke Avrupa Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaya başladı. 2007 yılında bu bölümü 3.lük derecesiyle bitirdikten sonra aynı sene İstanbul Beykent Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki Bilgisayar Mühendisliği Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine başladı. 2009 Ağustos’u itibariyle yüksek lisansını da başarıyla bitiren Görkem Sezgin çeşitli firmalarda yazılım mühendisi olarak görev almaktadır. Çalışmalarına Asp.Net, C#, Sql Server, T-Sql, Silverlight, WPF, MVC gibi konularda devam etmekte ve çeşitli platformlarda bilgilerini paylaşmaktadır.

sezgin.gorkem@gmail.com


Videolarý

Ilkay Ilknur

ilkay ilknur

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü 4. sınıfta okumakta olan İlkay İlknur, .NET platformunu kullanarak uygulamalar geliştirmektedir. Ayrıca 2009-2010 eğitim döneminde Microsoft Student Partner görevini sürdürmektedir ve MCP ünvanına sahiptir. Kişisel bloğunda C#, Silverlight ve .NET platformu ile ilgili makaleleri bulunmaktadır.

ilkay.ilknur@msakademik.net
http://www.ilkayilknur.com

Videolarý

Mustafa Demirhan

Mustafa Demirhan

1986 Kırıkkale doğumlu Mustafa Demirhan Dumlupınar Üniversitesi Söğüt Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı bölümü bitirmiştir. Şu anda saygın bir yazılım şirketinde programcı olarak çalışmaktadır.

mustafademirhan@yahoo.com
http://www.mustafademirhan.net

Videolarý

Mehmet Sencer Karadayı

Mehmet Sencer Karadayı

Küçük yaşlardan beri bilgisayar teknolojileri ve programlama dilleriyle yakından ilgili olup şu anda ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nde eğitimine devam etmektedir. 2008 yılından beri MCPD|MCTS ünvanlarını taşımaktadır. 2009-2010 yılları arasında bir yazılım firmasında “Senior Developer” olarak 5 aylık bir süreç geçirmiştir. Günümüzde uluslar arası bir topluluk olan IEEE’nin ODTÜ kolunda Computer Society teknik kolunun başkanlık görevini yürütmektedir. Ayrıca yazgeliştir, csharpnedir ve asp.net.tr gibi bazı paylaşım sitelerinde düzenli olarak yazarlık yapmaktadır.

m.sencer@karadayi.net
http://mehmet.karadayi.net

Videolarý

Yaşar Özden

Yaşar Özden

ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölüm Başkanı olan Prof. Dr. M.Yaşar ÖZDEN bugüne kadar birçok akademik çalışmada yer almıştır. Türkiye'de internet üzerinden ilk canlı televizyon ve radyo yayınını gerçekleştiren ÖZDEN, özellikle internet üzerinden eğitim alanında birçok çalışmaya imza atmıştır. ODTÜ BÖTE bölümünde lisans ve yüksek lisans öğrencileriyle yaptığı çalışmaları ITL(Instructional Technologies Laboratory) çatısı altında toplamaktadır.

myozden@metu.edu.tr
http://guide.ceit.metu.edu.tr

Videolarý

Cemil Uzun

Cemil Uzun

DMO Anadolu Bilgisayar Teknik Lisesini bitirdikten sonra yine aynı konuda ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi son sınıf öğrencisi olarak eğitimini sürdürmekte olan Cemil UZUN aynı zamanda yarı zamanlı yazılım geliştiricisi olarak özel bir şirkette çalışmaktadır. Yazılım ve Bilişim Teknolojilerini yakında takip etmektedir. Özellikle .Net teknolojileri ilgili çalışmamalarını sürdürmekte olup, birçok projede yer almıştır. Eğitim tabanlı olmasındandır ki, Web uygulamaları ve e-learning uygulamalarıyla da ilgilenmektedir. Bilgilerini seminer, eğitim, makale vb yollarla paylaşmaya devam etmektedir.

uzun_cemil@yahoo.com
http://uzuncemil.spaces.live.com

Videolarý

Daron Yöndem

Daron Yöndem

Istanbul Erkek Lisesi'nden 2003 yilinda mezun oldu ve DEVELOAD Yazilim ve Tasarim (www.deveload.com) sirketini kurdu. Daron Yöndem su an Portsmouth Üniversitesi'nde Strategic Business Information Technologies alaninda yüksek lisans egitimine devam ediyor. MCPD, MCITP, MCTS, MCSD, MCAD, MCDBA, MCP, ACP ve ICSD ünvanlarina sahip olan Daron Yöndem AJAX kullanilan cok sayida kurumsal projeye yöneticilik yapti. En genis Türkçe kaynak olma özelligi tasiyan Pusula Yayincilik'tan cikan ASP.NET AJAX kitabinin yazari Daron Yöndem su anda INETA Türkiye'nin baskanligini yapmaktadir.

daron@yondem.com
http://daron.yondem.com

Videolarý

Fatih Coşkun

Fatih Coşkun

Halen Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi bölümü 3.sinif ögrencisi olan Fatih Coskun ayni zamanda Anadolu Üniversitesi Isletme Bölümü 2.sinifta okumaktadir. 2002 yilindan beri yazilimla ilgilenen Coskun 2004 yilindan bu yana .Net teknolojileri ile ilgili çalismalar yapmaktadir. Web teknolojileri(ASP.Net,ASP,Ajax), yazilim gelistirme (C#.NET) ve veri tabanlari (SQL Server 2000 - 2005, MySQL) konularinda tecrübe sahibi olan Coskun seminer, egitimler ve makaleleri ile çesitli platformlarda bilgilerini paylasmaya devam etmektedir.

fcoskun88@gmail.com
http://www.fcoskun.com

Videolarý

Ahmet Ali Süzen

Ahmet Ali Süzen

Süleyman Demirel Üniv. Elektronik Bilgisayar bölümünde öğrenim hayatına devam etmekle beraber,yaklaşık 6 yıldır yazılım sektörünün içinde bir çok Bireysel ve Kurumsal projede görev almıştır.MCP,MCTS,MCPD,MCT ünvanlarına sahip Ahmet Ali SÜZEN özel bir Bilişim Akademisinde Yazılım Geliştirme Eğitmenliği yapmaktadır.Ayrıca Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere Üniversite ve Teknik Liselerde verdiği seminerlerle bilgi paylaşımına katkı sağlamaya çalışmaktatır.

ahmetalisuzen@hotmail.com
http://www.ahmetalisuzen.com

Videolarý

Erman Güler

Erman GÜLER

1982 Mersin doğumlu Erman GÜLER, 2004 yılında Ankara Üniveristesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Okul yıllarından bu yana yazılım teknolojileriyle ilgilenmiştir. Okuldan sonraki dönemde .net üzerinde yoğunlaşmıştır. 2008 yılında askerlik görevini tamamlayıp döndükten sonra Microsoft Dynamics CRM ürünü üzerinde uzmanlaşmıştır. 2,5 seneyi aşkın bir süredir kurumsal bir firmada CRM danışmanlığı görevini yürütmektedir. Yeni teknolojileri araştırmaya meraklıdır. .Net teknolojilerine üzerine yazmış bulunduğu iki kitabı bulunmaktadır. Silverlight 3 isimli kitap raflarda olmakla birlikte LINQ isimli kitap henüz yayınlanmamıştır. Microsoft CRM ürünün analizi, implemantasyonu, özelleştirilmesi konularında uzmandır. www.xrmplatform.net sitesinde CRM üzerine bir çok makalesi yayınlanmaktadır.

gulererman@gmail.com
http://www.xrmplatform.net

Videolarý

Abdullah Uğraşkan

Abdullah Uğraşkan

1983 Trabzon doğumluyum. Bilgisayarla 1999 yılında tanıştım, 2002 yılında klasik asp ile başlayan web yazılım macerama .net (c#) ile devam etmekteyim. Mvc, Ado.Net Entity, Mssql, xHtml ve Jquery konularında bildiklerimi meraklılarıyla paylaşmaya çalışıyorum.

ugraskan@gmail.com
http://www.apostylee.com

Videolarý

Burak Şener

burak şener

1986 Eskişehir doğumlu Burak Şener Yunusemre Anadolu Teknik Lisesi'ni bitirdi. 2005 yılından itibaren yazılım geliştirme ile ilgilenmeye başladı.Bu yıllardan sonra .net teknolojilerini kullanarak birçok uygulama geliştirdi.2011 yılına kadar birçok işletmede çalışmalarını devam ettirdi sonrasında kendi firmasını kurdu.Şuanda freelance olarak projelerine devam ediyor.

bshener@yahoo.com
http://blog.buraksener.com/

Videolarý

Tahir Mutlu

Tahir Mutlu

ESOGÜ Bilgisayar Mühendisligi bölümünden 2008 yilinda mezun olduktan sonra , son sinifta yari zamanli olarak yazilim gelistirici olarak çalistigi firmada görevine devam etmektedir. Ayrica baska bir yazilim firmasinda danisman ve grup liderlini sürdürmektedir. Msakademik sitesinde Mobil bölüm editörlügü, bilyaz ve bilyaztv sitelerinde topluluk liderligi görevini sürdürmektedir.

abc@tahirmutlu.com
http://www.tahirmutlu.com

Videolarý

Barış Kanlica

Barış KANLICA

1982 yilinda Istanbul'da dogdu. 7-8 yaşında Commodore 64 ile programlar yazmaya başlayarak yazılım dünyasına adım attı. Trakya Üniversitesini bitirdikten sonra, bir telefon santrali firmasında çalışmaya başladı. Ip ve sayisal telefon santralleri ile ilgili yazılımlar geliştirdi. Şimdi ise Omerd Business Solutions'da Yazılım Departman Müdürü olarak calışmakta ve Microsoft Dynamics CRM projeleri geliştirmektedir. Firmalara CRM konusunda Danışmanlık yapmanın ve uygulama geliştirmenin yanısıra C# ile CRM projeleri kapsamında ASP.Net, Windows Forms, Web ve Windows Servisleri konusunda yazılım eğitimleri vermektedir. Bu yıl CRM alanında yaptığı çalışmalardan ötürü Microsoft tarafından MVP (Most Valuable Professional) ünvanı verilmiştir.

brsk@e-kolay.net
http://www.cub-e.net

Videolarý

Tursoft

Tursoft

ODTÜ Bilgisayar ve Ögretim Teknolojileri Bölümü'nde lisans egitimini bitiren ve halen ayni bölümde yüksek lisans egitimine devam eden Tursak, Web teknolojileri (ASP.NET, ASP, PHP) ve portal sistemleri, yazilim gelistirme (Visual Studio .NET, C#.NET, VB.NET) ve veri tabanlari (SQL Server 2000 - 2005, MySQL) konularinda tecrübe sahibidir. Özellikle uzaktan egitim sistemleri üzerine uzman olan Tursak, bu alanda akademik ve ticari projelerde lider yazilimci ve proje yöneticisi olarak yeralmistir.

tursoft@gmail.com
http://www.tursoft.net

Videolarý

Serhat Taş

Serhat Taş

Gazi Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümününden mezun oldu. Şu an Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 2.Sınıf öğrencisi olan Serhat TAŞ aynı zamanda yazılım alanında çalışmalar yapmakta ve .NET teknolojileri ile uygulamalar geliştirmektedir.

abc@serhattas.com
http://www.serhattas.net

Videolarý

Alper Özçetin

Alper Özçetin

Bilkent Üniversiteside lisans eğitimini tamamlamak üzere olan Alper Özçetin 2005 yılından beri çeşitli INETA topluluklarında paylaşımlarda bulunmaktadır. Son 3 yıldır Microsoft Student Partner olarak üniversitelerde de gönüllü çalışmalara devam etmektedir. Son 1 yıldır NedirTV topluluğunda aktif olarak görev almaktadır. MCPD ünvanına sahip olan Alper Özçetin, birkaç yazılım firmasında yazılım geliştirici olarak çalışmaktadır, E-Devlet projelerinin yanı sıra özel sektöre yönelik projelerde de görev almıştır. Web Geliştirme, Silverlight, Natural User Interface, Mobil, Agile, SOA ilgi alanlarından.

alper@alperozcetin.com
http://alperozcetin.com

Videolarý

İbrahim Kivanç

İbrahim KIVANÇ

1987 Konya doğumlu olan İbrahim Kıvanç, çocukluk yıllarından beri bilgisayar ve tasarımla uğraşmakta olup halen Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıfta okumaktadır. IronPython, Silverlight ve WPF başta olmak üzere pek çok yeni çıkan Microsoft teknolojisini yakından takip etmektedir. Boş zamanlarında amatör fotoğrafçılıkla, grafik çizimleriyle ilgilenmekte ve Fenerbahçe/NBA maçlarını izlemektedir. Microsoft Student Partner görevine 2009-2010 yılı için 2. kez seçilerek devam etmektedir.

ikivanc@hotmail.com
http://www.ibrahimkivanc.com

Videolarý

Kaan Başli

Kaan BAŞLI

2002 yılından beri bilişim sektöründe, programlama ağırlıklı olmak üzere çalışmalar yürütmektedir. Yazılım dünyasına PHP ile giriş yaptıktan sonra 2005 yılından bu yana .NET platformunda projeler üretmektedir. Şimdiye kadar ürettiği projelerin %80'lik bölümü Windows tabanlı uygulamalar olmasına rağmen 2008 yılından bu yana daha çok Silverlight tabanlı projeler geliştirmektedir. Aynı zamanda BlogEngine.NET (açık kaynak kodlu blog sistemi) Türkiye ekibinde çalışmalar yürütmektedir. 2007 yılında Çukurova Üniversitesi - Bilgisayar Tekn. ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra öğretim hayatına yine aynı üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği bölümünde devam etmektedir. 2008 Ocak ayından beri BSD Bilgisayar'da Yazılım Uzmanı olarak görev almaktadır.

kaan@kaanbasli.com
http://www.kaanbasli.com

Videolarý

Serkan Pektaş

Serkan Pektaş

Henüz 14 yasinda yazilimciliga adim atip kendini gelistirmis ve daha sonrada Microsoft tarafindan destek alip arastirmalarini sürdürmüstür. Serkan Pektas; SQL Server, Oracle, T-SQL, PL/SQL, .NET, Asp.Net, Win. Uygulamari, Linq, C#, Ajax, XHTML, XML, CSS, JS, SEO, Yazilim/Web güvenligi, Blogging konularina hakim olup MCP,MCAD.NET,MCSD unvanlarinada sahiptir. Suanda ise kendisi, Open Source olarak .NET 3.5 framework kütüphanesini kullanarak CMS gelistirmektedir.

pektas@live.com
http://www.serkanpektas.com

Videolarý

Tayfun Akçay

Tayfun Akçay

1996 yilindan beri web teknolojileri üzerine projeler gelistiren Tayfun AKÇAY, DEÜ Bilgisayar Programciligini bitirdikten sonra egitimine su anda ODTÜ-BÖTE'de devam etmektedir. Simdilerde bagimsiz web uygulamalari gelistirici, veri tabani yöneticisi ve danisman olarak çalismaktadir. Microsoft teknolojileri konusunda derin bilgilere sahip olan Tayfun AKÇAY; ASP.NET, XML Web Servisleri ve Mobil Uygulamalar konusunda uzmanlasmistir. Seminer ve egitimler ile bilgilerini paylasmaya devam etmektedir.

tayfun@tayfunakcay.com
http://www.tayfunakcay.com

Videolarý

Tolga Aykurt

Tolga AYKURT

2002 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden derece ile mezun oldu. Arkasından askerlik görevini yaptı (Genel Kurmay Başkanlığı-Ankara) ve askerliği süresinde Delphi yazılım dili ile Araç Sevk Otomasyonu'nu geliştirdi. 2004 yılında askerlik görevini bitirerek Albaraka Türk Katılım Bankası'nda çalışmaya başladı. Mütakiben Alman Hastanesi ve Kavrakoğlu Management Institue'de görev yaptı. Kısa süre java deneyimi olmakla birlikte VB.NET ve C#.NET yazılım dillerinde ASP.NET ve mobil kurumsal uygulamalar geliştirdi. Şu anda Yeditepe Üniversitesi'nde yazılım uzmanı olarak görev yapmaktadır.

tolga_aykurt@hotmail.com
http://www.tolga-aykurt.com

Videolarý

Mehmet Nuri Çankaya

Mehmet Nuri Çankaya

ODTÜ Bilgisayar ve Ögretim Teknolojileri Bölümü mezunu olup, Yeditepe Üniversitesinde Elektronik Ticaret üzerine MBA ardindan Istanbul Bilgi Üniversitesi'nde MBA yapmistir. Halen Orta Dogu Teknik Üniversitesi'nde doktora yapmaktadir. Ayrica Bogaziçi Üniversitesi'nde ve ODTÜ'de yari zamanli Ögretim Görevlisi olarak akademik çalismalarini sürdürmektedir. MCSD olan ve üç yil üstüste Microsoft tarafindan MVP seçilen Çankaya, su an Netron Institute of Technology firmasinin basinda bulunmaktadir.

mehmet@nuricankaya.com
http://www.nuricankaya.com

Videolarý

Mehmet Bilen

Mehmet Bilen

Süleyman Demirel Üniversitesi'de Bilgisayar Öğretmeni olarak görev yapmakla beraber aynı üniversitede yüksek öğrenim hayatına devam etmektedir. Bunun yanında özel bir şirkette bilgi işlem müdürlüğü yapmaktadır. Ticari olarak özellikle Silverlight ve WPF tabanlı uygulamalar geliştirmektedir.

abc@mehmetbilen.com
http://www.mehmetbilen.com

Videolarý

Ömer Faruk Zorlu

Ömer Faruk Zorlu

Yakında güncellenecek...

abc@omerfarukzorlu.com
http://www.omerfarukzorlu.com

Videolarý

Sqlnedir

Sqlnedir

Sitemize bulundugu katkilardan dolayi SQLNedir?com ailesine ve Deniz Mertkan GEZGIN'e tesekkürlerimizi sunariz.

abc@sqlnedir.com
http://www.sqlnedir.com

Videolarý

Aspnedir

Aspnedir

Sitemize bulundugu katkilardan dolayi aspnedir?com ailesine ve Timur Gündogdu'ya tesekkürlerimizi sunariz.

abc@aspnedir.com
http://www.aspnedir.com

Videolarý

Batuhan Tosun

Batuhan Tosun

.Net platformunda güvenlik ve .Net projeleri üzerinde çalışmaktadır.

batuhantosun@zaferhan.net
http://www.batuhantosun.com

Videolarý