NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni15248 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

"ASP.NET" Etiketli Videolar "ASP.NET" RSS

Sayfa : 1

SignalR-Gerçek Zamanlı Web Uygulamaları Webineri

Açýklama

Bu webcast, gerçek zamanlı web uygulamaları geliştirmemizi kolaylaştıran bir framework olan ASP.NET SignalR'a giriş niteliğindedir. Bu video ayrıca şu anda alpha sürümü yayında olan SignalR ile temel proje gelişrime adımlarını, JavaScript ve .NET client programlama modellerini ve scale out senaryolarını kapsamaktadır.


Etiketler

ASP.NET SignalRASP.NET
Ýzle5 beðeni16657 izlenme2 yorum


İleri Düzey ASP.NET Web API Webineri

Açýklama

ASP.NET Web API hakkında giriş ve bağzı ileri düzey konuları kapsayan bu video kaydı, framework hakkında gerçek hayat uygulamalardında karşılaşılacak sorunlar ve bu sorunların çözümüne odakli bir kaynak sunmaktadır.


Etiketler

ASP.NETasp.net web apihttp
Ýzle2 beðeni10804 izlenme0 yorum


ASP.NET MVC Projesinde jQuery AJAX Kullanımı

Açýklama

Mvc projemizde jQuery ajaxı kullanarak, bir içeriğin altına yorum ekleme ve silme işlemini gerçekleştireceğiz. Bu işlemin bize kazandırdıklarını, mvc ile uygulama geliştirmenin bize kattıklarınıda anlamaya çalışacağız.


Etiketler

AJAXASP.NETcode-firstEntityJQueryMVCscaffolding
Ýzle0 beðeni9241 izlenme0 yorum


ASP.NET MVC 3 ve Razor View Engine

Açýklama

ASP.NET MVC 3 ile beraber gelen Razor View Engine'in yazım kuralları, kullanımı.


Etiketler

ASP.NETMVCMVC 3MVC 3 RCRazorViewView EngineTemplate EngineWeb MatrixASP.NET Web PagesWeb PagesC#.NET 4.0
Ýzle2 beðeni7506 izlenme1 yorum


ASP.NET'te QueryString Kullanimi

Açýklama

Bu görsel derste GET metoduyla URL üzerinden tasinan QueryString bilgilerini nasil olusturabilecegimizi ve bu bilgilere nasil erisebilecegimizi inceleyecegiz.


Etiketler

QueryStringASP.NETGETURL
Ýzle0 beðeni9466 izlenme0 yorum


ASP.NET'te CacheDependency ile Önbellekleme İşlemleri

Açýklama

Bu görsel dersimizde ASP.NET uygulamalarinda CacheDependency sinifini kullanarak dosya bagimli önbellekleme islemlerini nasil yürütebilecegimizi görecegiz.


Etiketler

önbelleklemecachingCacheDependencyASP.NET
Ýzle0 beðeni6731 izlenme0 yorum


AJAX Control Toolkit Yüklemesi ve Web Sitelerinde Kullanimi

Açýklama

Bu görsel derste, AJAX Control Toolkit paketini internet ortamindan indirerek bilgisayarimiza nasil kuracagimizi ve eski ASP .NET AJAX projelerimizde nasil kullanabilecegimizi veya yeni Control Toolkit destekli web projelerinizi nasil olusturabilecegimizi inceliyoruz.


Etiketler

ASP.NET AJAXControl ToolkitAJAXASP.NET
Ýzle1 beðeni8647 izlenme0 yorum


ASP.NET Webinerleri-3: Hata ve Durum Yönetimi

Açýklama

Bu webinerde, ASP.NET'te hata ve durum yönetiminin ne sekilde saglanacagini inceleyecegiz. Hata yönetimiyle ilgili olarak try-catch kullanimi ile özel hata sayfalari, durum yönetimiyle ilgili olarak ViewState, QueryString, Session ve Application gibi nesnelerin kullanimini irdeleyecegiz.


Etiketler

durum yönetimiViewStateQueryStringSessionApplicationTryCatchhata yönetimiASP.NET
Ýzle2 beðeni7505 izlenme0 yorum


ASP.NET ve Önbellekleme

Açýklama

Bu görsel anlatimimizda, ASP .NET ile sayfa önbellekleme konusuna deginecegiz. Bir sayfanin tamamini ya da bir kismini nasil önbellekleyebilecegimizi görecegiz.


Etiketler

ASP.NETönbelleklemeASP.NET Önbellekleme
Ýzle1 beðeni8451 izlenme0 yorum


MySQL ve ASP .NET

Açýklama

Bu görüntülü derste, MySql Connector / .NET ile ASP.NET uygulamalarinda nasil MySql veritabani ile çalisilabilecegi anlatilmistir. Örnekte C# .NET dili kullanilmistir. Katkilarindan dolayi aspnedir?com ailesine tesekkür ederiz.


Etiketler

ASP.NETSQLmysqlcsharpveriConnectormy data databaseveritabani baglamak
Ýzle1 beðeni9520 izlenme0 yorum


Sayfa : 1

Ýliþkili Etiketler

.NET 4.0 AJAX Application ASP.NET ASP.NET AJAX ASP.NET Önbellekleme ASP.NET SignalR asp.net web api ASP.NET Web Pages C# CacheDependency caching code-first Connector Control Toolkit csharp durum yönetimi Entity GET hata yönetimi http JQuery MVC MVC 3 MVC 3 RC my data database mysql önbellekleme QueryString Razor scaffolding Session SQL Template Engine TryCatch URL veri veritabani baglamak View View Engine ViewState Web Matrix Web Pages


Popüler Etiketler Tümünü Göster

.Net Framework 4.0 activities activity Ado.Net Ado.Net Data Services AJAX AJAX Enabled WCF Services animasyon appfabric arguments asenkron programlama ASP.NET ASP.NET 2.0 ASP.NET 4.0 ASP.NET AJAX ASP.Net MVC asp.net web api Astoria Backup Biztalk Biztalk Server C# C# C# 4.0 caching campagins Client Application Services ClientIDMode code-first Control Toolkit CRM CRM 4.0 Data Data Services Database Model date datetime2 datetimeoffset debug Delete Design Patterns DetailsView Disaster dublin dynamic Dynamic Language Runtime dynamics Dynamics CRM Dynamics CRM 4.0 EDM Entity Entity Data Model entity framework Expression Blend fırsat Fiyat Listeleri Flowchart genel hata yönetimi http Insert IronPython JQuery JSON kariyer Kurulum LINQ LINQ to XML Library linq Marketing Lists MasterPage Microsoft Microsoft CRM MOSS MOSS 2007 ms ms crm MVC NHibernate OpenFileDialog Podcast pricelists product Quick Campaigns Razor View Engine Recovery Resource REST RESTful Restore RIA roslyn RSS scaffolding ScriptManager Service Calendar Services SharePoint sifreleme Silverlight Silverlight 2 Silverlight 3 Silverlight 4 Silverlight 4 Beta Silverlight 5 Silverlight 5 Beta Spark View Engine Spatial Data SQL SQL Server Sql Server 2000 SQL Server 2008 Stored Procedure Taskbar time Timer trigger T-SQL Update UpdatePanel UpdateProgress User Control ürün ürün kataloğu ürün yapısı Validation variables VB.NET veri kontrolleri video View Vista Visual Studio Visual Studio 2005 Visual Studio 2008 Visual Studio 2010 WCF WCF 4.0 wcf RIA services web api webiner wf WF 4.0 Windows 7 Windows Client windows communication foundation Windows Form Windows Forms windows server appfabric WindowsAzure Workflow workflow console application workflow foundation Workflow Foundation 4.0 workflow foundation 4.0 ögreniyorum workflow foundation ögreniyorum WPF XAML xml Xml Web Services Yazilim