NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni15248 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

"Expression Blend" Etiketli Videolar "Expression Blend" RSS

Sayfa : 1

Silverlight 3.0 ile Animasyonlar

Açýklama

Animasyon mantığını kavrayacağımız bu webinerde ilk olarak Expression Blend arayüzüne bakarak animasyonlarının Blend tarafında nasıl oluşturulabildiğine göz atacağız. Sonra bu animasyonların programatik olarak yaratılmasını ve kontrollerini inceleyerek Silverlight tarafında bir animasyon uzmanı olacağız.


Etiketler

Silverlight 3Expression Blendanimasyon
Ýzle0 beðeni5688 izlenme0 yorum


Silverlight 2 ile Visual Studio 2008 Kullanımı-II

Açýklama

Bu görsel derste Expression Blend ile hazırlanmış bir Silverlight animasyonunun Visual Studio'da açılmasını ve trigger(tetikleyici) ekleyerek bu animasyonu web tarayıcısı üzerinde nasıl çalıştırabileceğimizi inceleyeceğiz.


Etiketler

Silverlight 2Expression Blendanimasyon
Ýzle0 beðeni5514 izlenme0 yorum


Silverlight 2 ile Expression Blend Kullanımı-II

Açýklama

Bu görsel derste Expression Blend kullanarak basit bir Silverlight animasyonunu nasıl hazırlayabileceğimizi göreceğiz. Animasyonu hazırlarken Button ve Rectangle kontrollerinin kullanımlarını da kısaca inceleyeceğiz.


Etiketler

Expression BlendSilverlight 2animasyon
Ýzle0 beðeni4385 izlenme0 yorum


Silverlight 2 ile Expression Blend Kullanımı-I

Açýklama

Bu görsel derste Expression Blend kullanımına giriş yapıyoruz. Expression Blend uygulamasında yer alan araçlar, interaction, project, properties, resource panelleri ile dizayn alanını inceleyerek bu bileşenleri Silverlight uygulamalarında nasıl kullanabileceğimize göz atacağız.


Etiketler

Expression BlendSilverlight 2
Ýzle0 beðeni4411 izlenme0 yorum


Expression Blend Webineri

Açýklama

Türkiye'nin ilk Expression Blend webinerini Microsoft'dan Mehmet Nuri Çankaya ile Deveload'dan ve nedirtv?com editörlerinden Daron Yöndem'in sunumuyla izleyebilirsiniz. Webiner boyunca WPF teknolojisi ve Windows uygulamalarinda 2 ve 3 boyutlu animasyonlarin kullanimi incelendi.


Etiketler

Expression Blendanimasyon
Ýzle0 beðeni7196 izlenme0 yorum


Expression Studio ve Silverlight

Açýklama

Bu görsel derste, Expression Studio ile beraber gelen Expression Design ve Expression Blend'in Silverlight uygulamalari olusturmasindaki yerine bakarak, minik bir Silverlight animasyonu olusturacagiz.


Etiketler

Expression StudioanimasyonSilverlightExpression DesignExpression Blend
Ýzle0 beðeni9003 izlenme0 yorum


WPF Uygulamalari ve Expression Blend

Açýklama

Bu görsel derste, Expression Blend ile basit bir animasyon örnegi yaparak WPF uygulamalari hazirlarken Expression Blend ve Visual Studio'yu nasil beraber kullanabilecegimizi inceleyecegiz.


Etiketler

Expression BlendWPFVisual Studio
Ýzle1 beðeni8344 izlenme2 yorum


Sayfa : 1

Ýliþkili Etiketler

animasyon Expression Blend Expression Design Expression Studio Silverlight Silverlight 2 Silverlight 3 Visual Studio WPF


Popüler Etiketler Tümünü Göster

.Net Framework 4.0 activities activity Ado.Net Ado.Net Data Services AJAX AJAX Enabled WCF Services animasyon appfabric arguments asenkron programlama ASP.NET ASP.NET 2.0 ASP.NET 4.0 ASP.NET AJAX ASP.Net MVC asp.net web api Astoria Backup Biztalk Biztalk Server C# C# C# 4.0 caching campagins Client Application Services ClientIDMode code-first Control Toolkit CRM CRM 4.0 Data Data Services Database Model date datetime2 datetimeoffset debug Delete Design Patterns DetailsView Disaster dublin dynamic Dynamic Language Runtime dynamics Dynamics CRM Dynamics CRM 4.0 EDM Entity Entity Data Model entity framework Expression Blend fırsat Fiyat Listeleri Flowchart genel hata yönetimi http Insert IronPython JQuery JSON kariyer Kurulum LINQ LINQ to XML Library linq Marketing Lists MasterPage Microsoft Microsoft CRM MOSS MOSS 2007 ms ms crm MVC NHibernate OpenFileDialog Podcast pricelists product Quick Campaigns Razor View Engine Recovery Resource REST RESTful Restore RIA roslyn RSS scaffolding ScriptManager Service Calendar Services SharePoint sifreleme Silverlight Silverlight 2 Silverlight 3 Silverlight 4 Silverlight 4 Beta Silverlight 5 Silverlight 5 Beta Spark View Engine Spatial Data SQL SQL Server Sql Server 2000 SQL Server 2008 Stored Procedure Taskbar time Timer trigger T-SQL Update UpdatePanel UpdateProgress User Control ürün ürün kataloğu ürün yapısı Validation variables VB.NET veri kontrolleri video View Vista Visual Studio Visual Studio 2005 Visual Studio 2008 Visual Studio 2010 WCF WCF 4.0 wcf RIA services web api webiner wf WF 4.0 Windows 7 Windows Client windows communication foundation Windows Form Windows Forms windows server appfabric WindowsAzure Workflow workflow console application workflow foundation Workflow Foundation 4.0 workflow foundation 4.0 ögreniyorum workflow foundation ögreniyorum WPF XAML xml Xml Web Services Yazilim