NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni15254 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

"Restore" Etiketli Videolar "Restore" RSS

Sayfa : 1

SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm7

Açýklama

Disaster Recovery bölümünün son videosunda sistem veritabanlarının yedeğini nasıl alıyor ve herhangi bir disaster durumunda nasıl geri yüklediğimizi konuşuyor olacağız.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecovery
Ýzle0 beðeni4738 izlenme0 yorum


SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm6

Açýklama

Bu videoda database snapshot kavramını ele alıp, disaster recovery başlığı altında hangi amaçla kullanılabileceği anlatılmaktadır.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecoverySnapShot
Ýzle0 beðeni4077 izlenme0 yorum


SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm5

Açýklama

Bu videoda recovery senaryolarımıza devam ediyoruz. Videoda elimizde bulunan yedekten herhangi bir zamana geri dönme senaryosu ve de bozulan herhangi bir datapage'i geri dönme senaryosu anlatılmaktadır.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecovery
Ýzle0 beðeni4314 izlenme0 yorum


SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm4

Açýklama

Bu video’da herhangi bir problem durumunda elimizde olan backup’lardan dönme teknikleri ele alınmaktadır. Video'da bir instance'tan alınan backup'ın farklı bir instance'a restore edilmesi ve data dosyasında problem olduğunda gerçekleştirilmesi gereken işlemler anlatılmaktadır.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecovery
Ýzle0 beðeni4873 izlenme0 yorum


SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm3

Açýklama

Disaster Recovery bölümünün üçüncü videosunda backup’ın ne şekilde alınacağı konusu detaylandırılıp, backup’ın alınabilecek olduğu yerler, Backup alırken aynı zamanda da Mirror’ını alıp herhangi bir problemde backup’ında bir yedeğinin bulunmasını sağlamak ve backup’ı birden fazla parça halinde alıp backup süresini düşürmek gibi tekniklerden bahsedilmektedir. SQL Server 2008 ile beraber gelen bir yenilik olan Backup’ı sıkıştırarak almak konusunu da video da yer verilmektedir.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecovery
Ýzle1 beðeni4926 izlenme0 yorum


SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm2

Açýklama

Disaster Recovery bölümünün ikinci videosunda transactional log backup, differntial backup ve File and File Group Backup stratejileri anlatılmaktadır.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecovery
Ýzle1 beðeni4892 izlenme1 yorum


SQL Server 2008 - Disaster Recovery Bölüm1

Açýklama

Disaster Recovery bölümünde sistemde oluşabilecek herhangi bir problemde, data kaybı olmadan ya da en az data kaybı ile sistemi yeniden ayağa kaldırmak için gerçekleştirilebilecek işlemlerden bahsediyoruz. Serinin bu ilk videosunda SQL Server’ın Backup tiplerinden ve bu tipleri kullanarak oluşturulabilecek olan Backup stratejilerinden bahsedilmektedir.


Etiketler

SQL Server 2008DisasterBackupRestoreRecovery
Ýzle2 beðeni5593 izlenme1 yorum


Sayfa : 1

Ýliþkili Etiketler

Backup Disaster Recovery Restore SnapShot SQL Server 2008


Popüler Etiketler Tümünü Göster

.Net Framework 4.0 activities activity Ado.Net Ado.Net Data Services AJAX AJAX Enabled WCF Services animasyon appfabric arguments asenkron programlama ASP.NET ASP.NET 2.0 ASP.NET 4.0 ASP.NET AJAX ASP.Net MVC asp.net web api Astoria Backup Biztalk Biztalk Server C# C# C# 4.0 caching campagins Client Application Services ClientIDMode code-first Control Toolkit CRM CRM 4.0 Data Data Services Database Model date datetime2 datetimeoffset debug Delete Design Patterns DetailsView Disaster dublin dynamic Dynamic Language Runtime dynamics Dynamics CRM Dynamics CRM 4.0 EDM Entity Entity Data Model entity framework Expression Blend fırsat Fiyat Listeleri Flowchart genel hata yönetimi http Insert IronPython JQuery JSON kariyer Kurulum LINQ LINQ to XML Library linq Marketing Lists MasterPage Microsoft Microsoft CRM MOSS MOSS 2007 ms ms crm MVC NHibernate OpenFileDialog Podcast pricelists product Quick Campaigns Razor View Engine Recovery Resource REST RESTful Restore RIA roslyn RSS scaffolding ScriptManager Service Calendar Services SharePoint sifreleme Silverlight Silverlight 2 Silverlight 3 Silverlight 4 Silverlight 4 Beta Silverlight 5 Silverlight 5 Beta Spark View Engine Spatial Data SQL SQL Server Sql Server 2000 SQL Server 2008 Stored Procedure Taskbar time Timer trigger T-SQL Update UpdatePanel UpdateProgress User Control ürün ürün kataloğu ürün yapısı Validation variables VB.NET veri kontrolleri video View Vista Visual Studio Visual Studio 2005 Visual Studio 2008 Visual Studio 2010 WCF WCF 4.0 wcf RIA services web api webiner wf WF 4.0 Windows 7 Windows Client windows communication foundation Windows Form Windows Forms windows server appfabric WindowsAzure Workflow workflow console application workflow foundation Workflow Foundation 4.0 workflow foundation 4.0 ögreniyorum workflow foundation ögreniyorum WPF XAML xml Xml Web Services Yazilim