NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni15462 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

"Silverlight 4 Beta" Etiketli Videolar "Silverlight 4 Beta" RSS

Sayfa : 12Sonraki sayfa

Silverlight 4 ve Combobox Yenilikleri

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeniliklerden Combobox tarafındaki özellikle MVVM'de bindingleri kolaylaştıran yeniliklere göz atıyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni6397 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve Clipboard

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeniliklerden biri olan Clipboard erişimine göz atıyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni4601 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve Implicit Styles

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeniliklerden biri olan Implicit Styles ile uygulama genelinde görsel değişikliklerin merkezi olarak nasıl yapılabileceğine göz atıyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni3937 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve Context Menu Desteği

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeniliklerden biri de sağ fare tıklamasını handle edebiliyor olması. Bu konudaki implementasyonu ufak bir örnekle inceliyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni4501 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve Commanding (Command Binding)

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeniliklerden biri olan Command Binding'in SL tarafındaki kullanımına göz atıyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni4571 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve Out Of Browser Yenilikleri

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen Out Of Browser modu yeniliklerine topluca göz atıyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni4829 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve IDataErrorInfo ile Validasyon

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeni özelliklerden biri olan IDataErrorInfo interface'inin istemci taraflı validasyondaki yerini inceliyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni4159 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ve .NET 4 DLL Paylaşımı

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeni özelliklerden biri .NET Framework 4 DLL'leri ile DLL paylaşımı özelliğini inceliyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle0 beðeni4360 izlenme0 yorum


Silverlight 4 ile WebCam Erişimi

Açýklama

Bu görsel dersimizde Silverlight 4 ile beraber gelen yeni özelliklerden biri olan WebCam görüntü erişimine göz atıyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 BetaSilverlight 4
Ýzle1 beðeni4658 izlenme0 yorum


Silverlight 4 Notification API

Açýklama

Bu görsel derste Silverlight 4 ile gelen ve Out Of Browser modunda kullanılabilen Notification API'nin kullanımını ve görsel anlamda özelleştirilmesini inceliyoruz.


Etiketler

Silverlight 4 Beta
Ýzle0 beðeni4047 izlenme0 yorum


Sayfa : 12Sonraki sayfa

Ýliþkili Etiketler

Silverlight 4 Silverlight 4 Beta


Popüler Etiketler Tümünü Göster

.Net Framework 4.0 activities activity Ado.Net Ado.Net Data Services AJAX AJAX Enabled WCF Services animasyon appfabric arguments asenkron programlama ASP.NET ASP.NET 2.0 ASP.NET 4.0 ASP.NET AJAX ASP.Net MVC asp.net web api Astoria Backup Biztalk Biztalk Server C# C# C# 4.0 caching campagins Client Application Services ClientIDMode code-first Control Toolkit CRM CRM 4.0 Data Data Services Database Model date datetime2 datetimeoffset debug Delete Design Patterns DetailsView Disaster dublin dynamic Dynamic Language Runtime dynamics Dynamics CRM Dynamics CRM 4.0 EDM Entity Entity Data Model entity framework Expression Blend fırsat Fiyat Listeleri Flowchart genel hata yönetimi http Insert IronPython JQuery JSON kariyer Kurulum LINQ LINQ to XML Library linq Marketing Lists MasterPage Microsoft Microsoft CRM MOSS MOSS 2007 ms ms crm MVC NHibernate OpenFileDialog Podcast pricelists product Quick Campaigns Razor View Engine Recovery Resource REST RESTful Restore RIA roslyn RSS scaffolding ScriptManager Service Calendar Services SharePoint sifreleme Silverlight Silverlight 2 Silverlight 3 Silverlight 4 Silverlight 4 Beta Silverlight 5 Silverlight 5 Beta Spark View Engine Spatial Data SQL SQL Server Sql Server 2000 SQL Server 2008 Stored Procedure Taskbar time Timer trigger T-SQL Update UpdatePanel UpdateProgress User Control ürün ürün kataloğu ürün yapısı Validation variables VB.NET veri kontrolleri video View Vista Visual Studio Visual Studio 2005 Visual Studio 2008 Visual Studio 2010 WCF WCF 4.0 wcf RIA services web api webiner wf WF 4.0 Windows 7 Windows Client windows communication foundation Windows Form Windows Forms windows server appfabric WindowsAzure Workflow workflow console application workflow foundation Workflow Foundation 4.0 workflow foundation 4.0 ögreniyorum workflow foundation ögreniyorum WPF XAML xml Xml Web Services Yazilim