NedirTv

En Yeni Video

Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı Ýzle0 yorum2 beðeni15253 izlenme
Nedirtv Söyleşileri - Mevlüt Dinç Röportajı

Kariyer Mimarı

Duyurular


Tüm Duyurularý Göster

"Windows 7" Etiketli Videolar "Windows 7" RSS

Sayfa : 1

Windows 7 ile Sensör Kullanımı

Açýklama

Windows 7 ile beraber gelen ilginç özelliklerden biri de "Sensor and Location API". Bu özellik ile beraber yazılım geliştiriciler donanımdan bağımsız olarak kod yazabiliyor ve kodları ile sisteme bağlı sensörleri uygulamalarında rahatlıkla kullanabiliyorlar. Bu görsel dersimizde örnek bir sensörün Windows 7 tarafında kod ile algılanmasını ve sonrasında da sensörden gelen verinin ve değişikliklerin algılanmasını göreceğiz.


Etiketler

Windows 7Donanim
Ýzle0 beðeni6098 izlenme0 yorum


Windows 7 ile Taskbar Thumbnail Kullanımı

Açýklama

Windows 7 ile beraber gelen taskbar özelliklerinden biri olan Taskbar Thumbnail yapıları özellikle navigasyon adına çok önemli bir yapı taşı niteliği taşıyorlar. Bu görsel dersimizde kendi uygulamalarınızda farklı Taskbar Thumbnail'leri nasıl yaratacağımıza ve kontrolüne değiniyoruz.


Etiketler

Windows 7TaskbarThumbnail
Ýzle0 beðeni3741 izlenme0 yorum


Windows 7 ile Taskbar Toolbar Kullanımı

Açýklama

Windows 7 ile beraber gelen taskbar özelliklerinden biri olan Taskbar Toolbar'lar ilginç bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Uygulama arayüzüne geçmeden daha preview ekranında komut gönderebilmenizi sağlayan bu işlevselliği incelediğimiz görsel dersi aşağıda izleyebilirsiniz.


Etiketler

Windows 7TaskbarToolbar
Ýzle0 beðeni3614 izlenme1 yorum


Windows 7 ile Taskbar Progress Kullanımı

Açýklama

Windows 7 ile beraber gelen taskbar özelliklerinden biri olan Taskbar'da Progress gösterimi çok akıllıca düşünülmüş pratik çözümlerden biri. Siz de uygulamalarınızda bu özellikten faydalanmak istiyorsanız görsel dersimizde konunun detaylarına göz atabilirsiniz.


Etiketler

Windows 7TaskbarProgress
Ýzle0 beðeni3190 izlenme0 yorum


Windows 7 İçin JumpList Geliştirmek

Açýklama

Windows 7 ile beraber gelen taskbar özelliklerinden biri olan JumpList'ler günlük hayatta son kullanıcının işini ciddi şekilde kolaylaştırıyor. Bu görsel dersimizde kendi uygulamalarımıza JumpList implemente etmenin yolunu inceliyoruz.


Etiketler

Windows 7JumpList
Ýzle0 beðeni2986 izlenme0 yorum


Sayfa : 1

Ýliþkili Etiketler

Donanim JumpList Progress Taskbar Thumbnail Toolbar Windows 7


Popüler Etiketler Tümünü Göster

.Net Framework 4.0 activities activity Ado.Net Ado.Net Data Services AJAX AJAX Enabled WCF Services animasyon appfabric arguments asenkron programlama ASP.NET ASP.NET 2.0 ASP.NET 4.0 ASP.NET AJAX ASP.Net MVC asp.net web api Astoria Backup Biztalk Biztalk Server C# C# C# 4.0 caching campagins Client Application Services ClientIDMode code-first Control Toolkit CRM CRM 4.0 Data Data Services Database Model date datetime2 datetimeoffset debug Delete Design Patterns DetailsView Disaster dublin dynamic Dynamic Language Runtime dynamics Dynamics CRM Dynamics CRM 4.0 EDM Entity Entity Data Model entity framework Expression Blend fırsat Fiyat Listeleri Flowchart genel hata yönetimi http Insert IronPython JQuery JSON kariyer Kurulum LINQ LINQ to XML Library linq Marketing Lists MasterPage Microsoft Microsoft CRM MOSS MOSS 2007 ms ms crm MVC NHibernate OpenFileDialog Podcast pricelists product Quick Campaigns Razor View Engine Recovery Resource REST RESTful Restore RIA roslyn RSS scaffolding ScriptManager Service Calendar Services SharePoint sifreleme Silverlight Silverlight 2 Silverlight 3 Silverlight 4 Silverlight 4 Beta Silverlight 5 Silverlight 5 Beta Spark View Engine Spatial Data SQL SQL Server Sql Server 2000 SQL Server 2008 Stored Procedure Taskbar time Timer trigger T-SQL Update UpdatePanel UpdateProgress User Control ürün ürün kataloğu ürün yapısı Validation variables VB.NET veri kontrolleri video View Vista Visual Studio Visual Studio 2005 Visual Studio 2008 Visual Studio 2010 WCF WCF 4.0 wcf RIA services web api webiner wf WF 4.0 Windows 7 Windows Client windows communication foundation Windows Form Windows Forms windows server appfabric WindowsAzure Workflow workflow console application workflow foundation Workflow Foundation 4.0 workflow foundation 4.0 ögreniyorum workflow foundation ögreniyorum WPF XAML xml Xml Web Services Yazilim